KONST / Litografier / Färglitografi 12398022
nr 1239 8022
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, numrerad 107/225. Motivet: 46x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:17:38
100 kr
200 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube